Jak przeprowadzić rewolucję na talerzu? – recenzja EKOLOGIA.PL

Jak najłatwiej dokonać rewolucji? Przez zmianę codziennych nawyków. A najlepiej i najprościej zacząć od zmiany nawyków żywieniowych. Jak przeprowadzić rewolucję na naszych talerzach? Jak dokonywać świadomych, pozytywnych wyborów żywnościowych? Tego dowiemy się z książki „Głosy rewolucji żywnościowej” autorstwa Johna i Oceana Robbinsonów.

John Robbins – założyciel ruchu na rzecz zdrowej żywności – przeprowadza rozmowy z 21 niezależnymi, bezstronnymi światowej sławy ekspertami od odżywiania i diety. Wśród rozmówców Johna są m. in.: specjalista od chorób przewlekłych Dean Ornish, producent słynnego filmu Super Size Me, Morgan Spurlock, czy autor bestsellerowej książki Nowoczesne zasady odżywiania, Colin Campbell.

Robbins zadaje trudne, intrygujące, często szokujące, ale zawsze dotyczące tego, co naprawdę ważne pytania. 

głosy rewolucji żywnościowejDzięki tej książce ujętej w przystępnej formie wywiadu, dowiesz się, w jaki sposób twoje wybory żywnościowe mogą pomóc zapobiec dalszym zmianom klimatycznym, wyeliminować globalny głód, pozostać w zgodzie z twoimi najgłębszymi wartościami, zapobiegać chorobom, a nawet je cofać, czy też po prostu pomóc ci czuć się zdrowo i być pełnym energii, a także wpłynąć na los zwierząt hodowlanych.

Książka „Głosy rewolucji żywnościowej” jest kopalnią informacji i praktycznych wskazówek, dlaczego i jak dokonywać świadomych wyborów żywnościowych. To kompendium wiedzy w pigułce o najważniejszych kwestiach dotyczących odżywiania, jakości przetworzonej żywności, wegetarianizmu, GMO, nowych modeli produkcji żywności czy Sprawiedliwego Handlu.

Zastanawiasz się, czy Twoje działania mają wpływ na rewolucję? Oczywiście, że tak! Małe działania pomnożone przez miliony ludzi są w stanie zmienić świat! Dlatego już dziś przyłącz się do rewolucji, poznaj strategię obiadową – politykę żywienia zdrowych ludzi, i ustawiaj na swoim talerzu tylko zdrowe i naturalne produkty.

Paul McCartney:

Planeta jest pod stałym naciskiem i nasze wybory, których dokonujemy każdego dnia, jeszcze nigdy nie były dla niej tak ważne. „Głosy rewolucji żywnościowej” to informacyjne i inspirujące narzędzie, które wyznacza nowy kierunek naszej planety.

 

głosy rewolucji żywnościowej

ŹRÓDŁO: ekologia.pl

9 myśli nt. „Jak przeprowadzić rewolucję na talerzu? – recenzja EKOLOGIA.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *